Yra juodas humoras, kuris juokingas, bet yra ir juodas humoras, kuris visiškai nejuokingas. Tai va, būtent šita demo tokia ir yra, bent jau mano nuomone. Ehm, juoktis iš kito nelaimės ir dar nepagydomos ligos...NEBE PRIKOLAS. Žmonės sergantys vėžiu silpsta kiekvieną dieną, o jis/ji apie virtuves čia kalba. Shame on you.
Just sayin'. ;)
Chemoterapijos minusas - neliko normalaus maisto.
5178
Kaip Einšteinas pasakytų:
5178
,,Priėjau prie sienos, o ji pradėjo šnekėti..''
Na ir kas čia seksualesni ?
5178
Raminkitės jūs. Susikurkit savo tinklalapį ir kelkit visas šitas nesamones.
J.Bieberis
5178
*nemėGsta - (mėgti, mėgo)
Pradinių klasių kursas.
Direction'ierės
5180
#5 One Direction fanės susipyko su Bieberio fanėm ir varo viena ant kitos. :D :D
Apkabink mane stipriau,
5204
Cry me a river..
Pripažink
5247
Veikia. :))
Merginą turi pažinti dviem atvejais
5247
Galėjot parinkt nuotraukas su ta pačia mergina.Bet demo įdėja gera. :)
Kas laimėtų?
5247
Simpsonai. ;D
Atiduok jam savo širdį
5268
#3 Jeigu tavo šuo šika į batus, niekas nekaltas. Koks šuo - toks ir šeimininkas. Nors ne visada, bet kaip išauklėjai, taip ir turi. Arba pats šikdavai į batus, tai tas tiesiok ima pavyzdį.
Atgal4567891011121314Pirmyn