PATALPINTI
#2 i tema cia kompleksai? :D
Paveikslas 5206
Paaiškinkit kas nors??????? :D
Kurejas degs pragare... :D
Nu gal prieš keleias savaites buvo...
#1 Irodyk :D
Gili mintis, pastaruoju metu tai viena iš geriausių demotyvacijų šitame mirštančiame puslapyje ;))))))) PAGALIAU
demotyvuoja? nichuja..
#18 ir #16 O pagaliau bent pora protingų žmonių šitam durnių laive :)
Tai, kad 4 ne butelis o plastikinis maišiukas, fail :DDD
Grįžti į viršų