PATALPINTI
#3 o tau tai kogero nieko nereikštų taip padaryt.. bejausmis ******* tu, kiekvienam normaliam žmogui pamačius tokius dalykus sukyla emocijos...
Nu be žodžių, išsigimėliai... :\\\\
Požiūris 5296
Buvo..
Grįžti į viršų