PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
FaXe
:
:
#33399
:
0
:
4
:
27
:
0
:
5
(4)
(27)
(0)
(5)
Nemyžk į batą
4674
Labai abejoju jau kad imsim šiemet kažką. Kad iki ketvirtfinaliu iseitu, butu smagu
ACTA
5236
Sake, uz pazeidimus sodins, man idomu is kur tiek vietos kalėjime bus?
Šiuolaikinis pasaulis yra toks keistas
5325
xDDDD
Įrodyk man, kad klystu
5366
klysti
Šarikai, paskutinį kartą sakau
5629
baikit tas pacias demo det
Grįžti į viršų