97 gimimo ir dar ja tebeturiu ,bet nebenaudoju. :)
Ar pamenat laikus,
5325
Blogybės,
5326
Rendolfai ir kasiakai man atrodo ,kad as zinau ka jus zinote.
Tas, kuris gyvenime nepadarė klaidų,
5326
Pries dedamas(a) demotyvacija naudokis paieskos sistema.Tokia demotyvacija as ikeliau anksciau uz tave (paziurek prie nepatikrintu 2psl.).
Kas ble
5327
Si demotyvacija pakeite man gyvenima.
Šiuolaikinė karta
5329
Mhmm dar turiu keleta diskeliu tokiu ,net ir kompiuteri turiu toki kuris juos paleidzia :D..Vienam diskeli yra irasytas kortu zaidimas kitas duck hunt berods pas mane.
O brangioji,
5331
Gal kas naudoja razer blackwindow klaviatura?Kadangi noreciau pirkti neuzilgo razer blackwindow ultimate ,bet ar verta moketi +470litu uz ja?Ar labai jau jauciasi skirtumas?
Vienas žodis
5334
Gerulis :D.
Dėl nepatvirtintos demotyvacijos
5334
Buna ir kiti variantai:
1. Demotyvacija buvo praleista per akis ,tiesiog nepastebeta.
2. Demotyvacija nebuvo pilnai perziureta (video)
3. Demotyvacija nepatiko moderatoriui arba daugumai lankytoju.
4. Demotyvacija yra nuobodi.
5. Demotyvacija pazeide taisykles.
6. Demotyvacija jau buvo ikelta.
Galeciau vardinti ir vardinti.Moderatoriai irgi zmones ir visi zmones klysta.
Tradicinis vasaros
5335
Nu as tai nemegstu :D.
kai ryzas zmogus - Fuj koks ryzas, plok.plok!!!
5336
Nu seip mintis nebloga,bet galejai labiau viska suformuluoti ir kam tie ''plok plok''?
Atgal12345678Pirmyn