#9, Bet as nesakau ,kad black opsas buvo blogesnis uz bf ir bc2.Black opsas tikrai buvo geresnis uz juos abu.Bet siuo metu manau ,kad daugeliui geriausias metu zaidimas bus bf3.O kieno PC geresni tas tikrai pazais crysis 2 ant max ir patirs trigubai daugiau negu patyrete zaisdami far cry 2.Patirsite viska is naujo ir trigubai geriau.Tsunamiai,tiltu griuvimai ir viskas pirmame asmenyje. :)
Sveikos, merginos
5349
Sveikos, merginos
5349
Niekas nezais to MW ,nebent COD serijos gerbejai.Tie kurie turi gerus kompiuterius ir gera skoni zais battlefield'a 3,rage,crysis 2 ir kitus siu metu hitus...
Kartais taip sunku apsispręsti,
5354
Buvo,kaip susikure demotyvacija.lt buvo kazkur viena pirmuju demo...
Successful troll
5366
:D.
Graži ta Lietuva...
5366
Gaila nera tokiu pirkti :D.
Ir tu prieš užmigdamas,
5369
Pries uzmiegant ne,bet atsibudus nakti taip :D.
Vytautas (II dalis)
5369
Buvo.
Kai nori p**t
5369
Buvo idetas lygiai toks pat pries puse menesio,tiesiog kitoks tekstas.(nepatvirtinu demotyvaciju sarase.)
Žaidimas baigtas,
5369
1#Bet tai kaip tau matematika sekasi...Visas bilo gateso turtas sieka 56milijardus ,o labadarai aukoja net 60?Gal sumaisiai su milijonais...?
P.S. Kiekvienas zmogus gali praturti kaip b.g. ,tiesiog reikia tureti galva,sukurti versla kuris butu zinomas visame pasaulyje (pvz cocacola,microsoft,apple).Vien dirbdamas ir neivestuodamas niekur tikrai netapsi milijardieriumi ;).
Geriausias kontraceptikas,
5369
Patinka :).
Atgal12345678910Pirmyn