Jei neturi ką pasakyti, geriau išvis patylėk. :D
Žmonės yra vieniši...
5799
Žmonės yra vieniši...
5803
Gerai pasakyta :)
Vienatvė
5804
Čia tik pasakymas, nebūtina to suprasti tiesiogiai.. O beje nemanau, kad dbr sugebėtume rasti jaunuoliį be telefono. Visi juos turi, geresnius , blogesnius bet turi..
Žmonės yra vieniši...
5804
Ne kiekvienam durnam suprasti.
Aš nemėgstu ryto..
5804
Mokykla jau greit... ;/
Vienatvė
5804
Ačiū :)
Kartais..
5804
Kaip gerai :D
Vienatvė
5804
Arba arba :D