Atsiprašau, turėjau omeny, ar ji tada neatrodytų taip pat kaip dešinioji :D
Merginos
5306
Nekopijuok kitų moterų
5421
#1 visiškai pritariu. Visos, kurios su 3t špakliaus ir rūbais iš gariūnų atrodo beveik identiškai ir beveik visos iš jų bachūrus turi....
Ir vis dėl to, pripažinkim, kad tai tiesa
5422
#1 fotografas ne tas, kuris gražiai nufotkint moka, o tas, kuris savo padaryta fotografija kažką pasako ar priverčia dėl kažko pamąstyt...
Vampyrai bijo kryžiaus
5423
Hmm.. Tada, pagal kūrėjo mąstymą, česnakas, herbera, saulės šviesa(!), mediniai kuolai ir t.t. irgi yra nesąmonė?
Vyrų troškimai
5423
Reikės užsirašyti, kad žinočiau kaip Jį durstyti per Balandžio 1 :D
Aš ne stora
5423
na, kaikurių žmonių ir rankos ir kojos stambesnės vien dėl stambesnių kaulų, tad ir jie patys atrodo stambesni ir tas pasakymas būna visiškai teisingas. Bet neįmanoma nesijuokti, kai ant pilvo ir subinės lašinių nž kiek ir tvirtina, kad "kaulai stambūs"..
Sunku ir baisu suprasti, kad esi nereikalinga ten,
5424
Matyt, pats bjauriausias jausmas..
Subtiliausias malonumas
5424
#6 arba Tu tokios dar nesutikai :)
Dievas liepė mums švęsti sekmadienį,
5570
Šiaip tai paskaityk Dievo ar bažnyčios įsakymus, niekas neliepė jokių avinų aukot. Ir atsimink, kokiam amžiui gyveni, mes nebe pagonys, jei nežinojai.
Testas 98% ar 2%?
5581
Geltonas plaktukas :DDD
pasirenki ne tą spalvą ir tu jau nebenormalus :DDDD