jo jiems tai kam tas londons:D kai valgyt turi ka:DDDD tam su ratukais wapse nereikalings londons:DD
Tas keistas jausmas,
4838
...
4838
okey
Tai sakot Kaune blogi keliai?
4838
proto nerasta,viena gatve nufotkino,kur 1traktorius paravaziuoja ir jis ar jinai,:DDD
Patyčios
4852
jis svepliuoja,nieka nesuprasi
Moterims nereikia tokių vyrų,
4861
nebesvaik,paziurek farus:DDD
Net ir per 'Kūno Kultūra',
4864
geda daro tokie lopai
Harlem Shake?
4872
idiot
Mergyt, aš galėčiau 90% tavo „grožio“,
4872
reklama?
Alus
4875
I Švyturio alu?
Buvusi klasė
4882
lochu armija...
12Pirmyn