PATALPINTI
jo jiems tai kam tas londons:D kai valgyt turi ka:DDDD tam su ratukais wapse nereikalings londons:DD
... 4838
okey
proto nerasta,viena gatve nufotkino,kur 1traktorius paravaziuoja ir jis ar jinai,:DDD
Patyčios 4852
jis svepliuoja,nieka nesuprasi
nebesvaik,paziurek farus:DDD
geda daro tokie lopai
idiot
Alus 4875
I Švyturio alu?
lochu armija...
Grįžti į viršų