PATALPINTI
#21 Vaikas gal, kad cirko bijai. :D
jei jum neaisku, tai jis absoliutus pydaras. vien is balso, o isvaizda....
#3 sakoma.
Iliuzija 5806
#29 pasol tu. :P
Iliuzija 5806
#34 pofke, lisk is pufiko, is kurio islindai :D kad prie visu nepritapai, tai nesinervink, viskas bus gerai :)
Maxima 5808
babatukas, langu ploviklis, kuri geria stipriai degradave.
mouhahhaha
Grįžti į viršų