#16 aš nieko ir nesakau blogo apie audi ar VW. taip pat ir neissireiškiu labai kad bmw yra idealu. tiesiog tik su vazineju ir nesiskundziu. visos masinos gesta ir visos tvarkyt reikia, nera tokios kuri negesta. :)
o čia paprastas koks ner ko ligint su audi r8, statyk mke su ja gal ir lygu bus. bet čia kalbama apie šituos paprastus auto. o ne apie superautomobilius. :)
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
Ignassin blokuok geriau tokius kurie stuma ir izeidineja. nu bet aciu kad nevisiem laikam blokinai. :D
#10 na nezinau bulka padrost kainuoja vos ne skupkes kaina uz 800lt laisvai paimt galima. o seip as pats su BMW vazineju del to turiu teise stumt ant audi, nes taip visada buvo ir bus kad audi ant bmw stuma o bmw atvirksciai.
#12 na nezinau bulka kaip ir pazistu, o perichodus ir ubages visokias tai tikrai maisau, na bet audi vistiek bulka. :D
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
#7 komentuoju. nu ir ką? pas tu čia va db šiukšlini :)
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
#5 na nemažai kai ko pakeista, mašinos irgi gal geros nežinau, bet vistiek gi bulka. :D :D :D
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
#3 Tai mldc tada tu. :D
Nesvarbu - sena ar nauja
4212
o prie ko čia db kregzdė? iškart BMW kliuna.. :D
Komplektas -
4212
kas be ko kad geriau nei su tevu nežinia kokiu mersu vaidentis ir vaidint gatvese..
Čia "Šok su manim"
4212
stume ant pirmos poros, tada Šalčiute užsipuolė, o kai atėjo tas vyras boba, nežinau kaip pavadint, tada jau gerai viskas zjbs, nors su tuo net jos partneris nenori šokt. :D tiksliau ten ne ji o jis. D:
"Gerb. Smoriginai, eikit nafik!"
4212
ir gerai, nes tas smoriginas irgi jau sustume per daug, galejo kritikuok apie šokius kaip ji šsušoko, bet ne varyt apie jos gyvenima kaip ji gyvena...
Cirkas
4212
Smoriginas tai toks lopu lopas...
123456Pirmyn