PATALPINTI
kiekvienas supranta savaip.. jej tave tai varo i depresyja tai gal ir esi emo !?
labiausiai nepatenkintas lieka tas kas pats nieko nesugeba padaryti.. nepatinka- praleisk ,ejk toliau....
Grįžti į viršų