PATALPINTI
Atsisakyti 5867
Valgyt užsimaniau ;s
Emogun 5867
: DDDD
Nu nežinau, ar čia tiesa..
Labai miela :)
Iš tokių niekada nesijuokiu :) Kas iš to? Visada visi juokiasi iš mažesnių arba silpnesnių, kodėl niekas prieš stipresnį nešoka?
Gražu ;]
Visada taip pat ;DD
Nematomas 5867
Taip dažnai visus duhinu ; DD
Grįžti į viršų