Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi
Anonimas
5758
Anonimas
5779
Miela ziureti :]]
Anonimas
5784
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Anonimas
5802
miela porikė
Anonimas
5811
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Anonimas
5816
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Anonimas
5819
pavydetina...
Anonimas
5822
graži senutė :))
Anonimas
5838
graziai...
Anonimas
5842
aha uzjauciu jus... ;D
Anonimas
5846
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte
5851
Gražu :)
Anonimas
5862
Nerealu ;]]]
Kristea
5867
Labai miela :)
Nyctereutes
5919
miela nuotrauka :)
|

