#17 ,nei emo,nei songokas :( Paprasčiausiai nebėra gerų filmų.Jų paprasčiausiai "nebegamina".Ant animacijos eina nesunkiai pasinešt dėl labai įtraukiančio siužeto,paprasčiausai reikia bent maždaug žinot ar tinka tavo žanrui pasirinktas filmukas.Taip pat kaip ir su tuo songoku - kai buvom maži,dauguma stengdavomės suspėt jį pažiūrėt grįžę iš mokyklos.
Kiek kartų apgailestavai
5711
Kiek kartų apgailestavai
5711
Tai pz tada,greit kamehamėm laidytis pradėt turėčiau,skraidyt.. :s
Žmogaus galimybės
5711
Vandeniu bėgioja ir paprasti mirtingieji.Gf Jesus.
Kiek kartų apgailestavai
5711
Arba kaip filmuke.Mažas norėjau būt songoku :/
Vienas stulpelis,
5713
Prieš šitą stulpelį paskaičius,nieko juokingo..
Nebuvome draugai mokykloje
5713
Tai,kad atbulai yra nei čia parašyta
Ir kalnai
5713
Paieška failina,BUVO
Forsai
5713
Nebūtų užlinkusi paieška,tuoj pagaidinčiau :D
Moterys būtų nuostabios
5714
Papai - error #404
Susirinko visi
5714
Namų darbus reikia ruošti dieną,kad ir kaip sunku tai būtų.. :d
Atgal123456789Pirmyn