Seniau kai žmogus neturėdavo ką valgyt, tai tokius vadindavo bomžais, dykaduoniais, ir pan. Šiais laikais tokius nevykėlius aukomis vadina...
- :
- : 0
- : 0
- : 8
- : 0
- : 20
Aš uždirbčiau minimum 5000
5355
"Spalio 17 -Tarptautinė kovos su skurdu diena"
5366
Kalbėk už save. :)
Rusija
5366
Krč, tie azijatai, tai stebūkladariai. :D
"Remember, Remember, the 5th of November!"
5367
#8 jei su idiotais neeini, tai jau pedofilijas? :)
"Remember, Remember, the 5th of November!"
5367
Jo jo, britai ruošiasi... Jeigu britai yra naujieji Jungtinės Karalystės piliečiai gimę rytuose, tai, gal ir galima būtų pavadinti pritais.
Pas mus irgi yra tokių protestuotojų, ir mūsų šalis buvo įskaičiuota. Tie protestuotojai tai buvo tie patys kedofilai, ir paleckininkai. Susirinko <200 žmonių, pavaikščiojo, pašūkavo prieš skurdą, pamatė kad praeiviai kaip įkvailius žiūri, ir išsiskirstė.
"Remember, Remember, the 5th of November!"
5367
951 miestus, 91 šalyse. Jau tokia nesąmonė. :) Vargu ar bent 0,0000000001% piliečių ten susirinks.
1 sekundė iki žalio šviesoforo signalo
5368
Mokaus vairuoti, važinėju mieste, tai dar nebuvo dėl to problemų. Bet jaučias kad vairuotojams nepatinka mokinukai. :D
Amerikiečiai
5369
Ne amerikiečiams gyventi Lietuvoje. :P
Skirtumas tarp FK Trivarčio ir Liet.fut.rinktinės
5370
Kas tas trivartis?
Vien tik dėl didesnių pinigų
5415
Toks kaip tu. :)
12Pirmyn