Gera demo +
Depresuoji? Aplinkiniai nuolat tave „ėda“?
5434
O mes dar stebimės,
5434
Geriausia demo kuria šiandien mačiau +
Va tokiu demo reikėtų daugiau.
Nėra nepasiekiamu tikslų,
5434
#1 Nusipirk lėktuvą ir mokykis!
Švaistom gyvenimo laiką,
5434
Tai nx švaistai, eik pasakyk, kad tau ji patinka ir nustok čia verkti ir kitus nervuoti tokiomis demo.
Netgi patys didžiausi
5434
Nuotrauka tai gerač o mintis tai neblogač bet gyvenime nevisada tinkantič nes jeigu paimsi verslą tai kartais galingos kompanijos yra paveldimos ir po to jos sminka žemyn taip, kad būna ir atvirkčiai iš viršaus į apačia.
tūkstanty kartų atsiverti ir...
5434
Tai kam vartai jei nieko nerandi?
Lietuviai palaiko Lietuvą
5434
Jei turėjai Lietuvos krepšinio komandą tai tikrai NE!
Nevykusi demo...
Pasitikėjimas savimi yra pirmoji sėkmės paslaptis
5434
Tai , kad nelabai, nes milijardieriai nėra jau tokie patiklūs...
Gali būti, kad šiame pasaulyje tu tik žmogus,
5434
O kas dar galiu būti jeigu ne žmogus???
Aš galiu būti tavo narkotikas
5434
Nu čia nevisai vieta girtis savo sugebėjimai lovoje :)
Atgal7891011121314151617Pirmyn