Nu mergina tai graži, bet demotyvacija man dar paaiškinti reikėtų.
Geriau turėti kūną, kurio visi geidžia,
5432
Pinigai moka kalbėti.
5432
Ne piniguose laimė, o jų kiekyje :)
Pagirios Amsterdame
5433
Man užtektų ir to ką jis laiko kairioje rankoje xD
Veidrodis yra geriausias draugas,
5433
Nu gal pabandyk kur nors išeiti, gal tikrų susirasi kokių draugų ir užuot verkusi galėsi juoktis su jais drauge. Ir nustokit būti tokie depresuoti emo jau atsibosti pradeda.
Ir ko daugiau
5433
Alaus!!!
Badauja nevisi!
5433
Šaunuolė! Erzina badaujančius :)
Kai tau liūdna ir nori mirti
5434
Jeigu jus gyvenimas dulkina ir dulkina nusišypsokyte, jūs esate seksualūs.
#4 gerai pavarei
- Tu ką, dūra?
5434
Gera demo , jeigu tokios dar nebuvo.
Ašarą sudaro :
5434
Tai jau gali verkti emo, nes tavo demo taip nieka ir nebus patvirtinta...
Net britų agentas yra bejėgis,
5434
#2 Prie ko čia tavo komentaras? Kas sako, kad Lietuvai abstinentai? Beto tavo statistika niekam neįdomi, tiesiog mano mintis buvo (aiškinu kaip nesupratusiam)
Kad jeigu būtų buvęs ne britas (o ne lietuvis kaip sakei), o rusas tai jam po 1,2 litro (0,5+0,7=1,2) butų tik "kablį pagavęs", o ne "lūžęs" kaip britas, taip kad prieš komentuodamas ir tuo labiau savo "STATISTIKA" kišdamas truputėlį pagalvok!
Atgal56789101112131415Pirmyn