PATALPINTI

Kai tau liūdna ir nori mirti - Pagalvok apie tą, kuris miršta ir nori gyventi

2011.08.10 Punceka
  • 252
18
Kai tau liūdna ir nori mirti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
Ne mano problemos, likdamas gyvas jo neišgelbėsiu nebent būčiau daktaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
#10 Geras cia :D Daugiau tokiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5426    
Šią Demotyvacija pamates supranti... Kai pasakojo draugas apie seneli... Ligonineje pas seneli eidavo kasdien. Pasakodavo jam.... O senelis nori kazka jam pasakyti.. Bet jis tik asara islieja... Kai mire mano seneliai tebeatsimenu nuo a iki z... Kas buvo. O dabar taip noreciau pasedeti su juo nors ra minute...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
verta dėmesio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
#13 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
#10 nesuauges mazvaikis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
ot nereik lakstyt po gatves
NandP 5431    
Jeigu jus gyvenimas dulkina ir dulkina nusišypsokyte, jūs esate seksualūs.
#4 gerai pavarei
povilasq 5432    
cry me a river...
oh wait, you can't - you're dead
geera 5432    
#4 pralinksminai :D (y)
geera 5432    
#4 pralinksminai :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
#4 pralinksminai :D (y)
Punceka 5432    
#4 Demo reikia tokias kurti, ne komentarus rašyti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
#4 + juodai tu čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Kai man liūdna, pagalvoju apie afrikos vaikus ir pasidaro linksma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Tegu pažastis nusiskuta... marozas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
ir tai vistiek nieko nekeicia. cia tas pats kas- jei tau nesiseka, pagalvok apie nelaimelius afrikoj. so what? nuo to kad pagalvosi geriau nebus. nei padesi tam nelaimeliui, nei tavo paties problemos issispres. visi mes kartais susimastom apie mirti, ir visi mes turim problemu. taip jau yra ir reik su tuo susitaikyt.
Grįžti į viršų