#1 O kur parašyta, kad negaila žmonių? Šuns gailėt tai jau negalima?
Lietuva
5493
Sovietų Rusijoj
5498
Sutinku su wtf :\ Ir net angliškai, nieko gero...
Todėl kad dėl kito kaltės
5587
Aš nesuprantu, prie ko jūs čia prikišot tą žmogaus ir šuns palyginimą... Taigi demotyvacijos tema ne apie tai, kad šuo kažkam svarbesnis už žmogų ar atvirkščiai, o apie draugus, ir nėra skirtumo, kokios jis rūšies... O va prie ko čia būtų koks badaujantis afrikietis?
#8 - taip taip, kai padaryti kažką gero, tai jau nehigieniška, baisu ir t.t., bet dėl to, kad įkelti kokį nors „prikolą" į youtube ar facebook galima viską padaryti...
Dirbk garbingai savo šalyje
5637
#2, kaip supratau čia sarkazmas...
Šiaip žiauru...