Pagaliau, kažkas įdomenio ir mano skoniui... :D P.S. #2 Vis dar lankaisi šiame puslapyje? :D
Per tėvo laidotuves Antanukas šypsojosi
3851
BMW i30 -
4225
#14, manau artimiausia diagnozė - Audi fanas. :D
BMW i30 -
4225
#15 Gaila, nes iš iškalbos to nesimato. :)
BMW i30 -
4226
#10 Nėra tas mano gyvenimas toks liūdnas, kad verkčiau dėl kažkokio 16-kinio pacano svaigalų internete... :)
BMW i30 -
4227
Paprastasis, i30 yra Hyundai, o ne BMW lapūche. Vien iš to, jau matos, koks tu kompetetingas automobilių ekspertas...
Man nereikia gražiausio vaikino,
4277
Geras, o aš maniau, jog šiais laikais tokios panelės egzistuoja tik pasakose...
Noriu , kad mūsu santykiai būtu kaip pas Tomą ir
4363
Gal jau užteks bl**?
Tuo tarpu
4363
Čigoniškas garažas.
Filmų filmavimas
4363
Sviestas sviestuotas... Sėsk 2.
Tikro vyro
4363
Nuo kada chroniai tapo tikrais vyrais?
123456Pirmyn