Shh - Yra tokiu kur ir patys uzsidirba :)
...Ir tik tada supranti,
4897
...Ir tik tada supranti,
4897
Jei pats neturi, tai ko cai komentuoji? :) Tokios demo nekurciau, jei to jausmo nebuciau patyres :) o kas supranta, tas supranta, o kas ne, tai kam cia komentuot dar? :)
...Ir tik tada supranti,
4897
Tai tikriausiai ir sukure tas, kuris jaucia si malonuma.. :)