PATALPINTI
;D Susirinks susirinks :DD
Už tiesą nepykstama, tai ko jūs čia burbuliuojat kiti? :D
Va tas ir yra, kad esu lietuvė ir nemėgstu tokių, kurie kuria demotyvacijas, patys nemokėdami rašybos ;D
;DDDD Tai gal tu išmok lietuviškai? ;DDD Negalima šitaip rašyt ;DDD
Grįžti į viršų