;D Susirinks susirinks :DD
...nes Vilnius buvo kultūros sostinė...
5653
nes tik mes mokame kalbėti lietuviškai
5656
Už tiesą nepykstama, tai ko jūs čia burbuliuojat kiti? :D
nes tik mes mokame kalbėti lietuviškai
5656
Va tas ir yra, kad esu lietuvė ir nemėgstu tokių, kurie kuria demotyvacijas, patys nemokėdami rašybos ;D
nes tik mes mokame kalbėti lietuviškai
5656
;DDDD Tai gal tu išmok lietuviškai? ;DDD Negalima šitaip rašyt ;DDD