#2 fui? o dabar geriau kai daugiau nei puse sudedamuju daliu yra vien tik e?
Iš didelio rašto
4858
Kaip atrodo mano kompiuteris
4862
Gavno tie ipadai
Kartais teisingi sprendimai
4871
#2 Pasiklauskit labiau ismananciu zmoniu kaip turi but ;)
Jeigu bijai - ne daryk,
4947
http://www.demotyvacijos.lt/jeigu-bijai-nedaryk-1333324.html here u go.
Pasidalinau
5208
Ne arbuzai, o tesmenys cia jau.
„Akelotė ir Ko“
5212
as kelyje 2 ir db dar turiu cd kazkur :DD
Specialieji efektai
5270
paspausk labiau:D
Specialieji efektai
5313
o taip^^
Kliedesys,
5313
tai kad koma pagaves buvo :DDD
Klaidingi aplinkinių įsitikinimai
5361
#9 niekas ir nenorejo pist, nepatinka nebutina skaityti ar tuo labiau komentuoti. Cia yra rimta liga, suprasi gal kadanors jei susirgs kakzas is artimuju.
12Pirmyn