jo, daryk isvadas ar tik nebusi kartais zydras .:)<
Akivaizdu - Kad kiekvienam iš mūsų taip buvo nutikę N kartų
Anonimas
5144
Anonimas
5173
Hmm... Man kazkaip to nebuvo... Daryt isvadas man jau? :D
Anonimas
5253
jis ryzas
Rocknroll
5424
man sitas nuotykis tesesi 4 metus bet kadangi toks durnas buvau tai net ir neuzkalbinau iki siol
Anonimas
5424
Akivaizdu, kad čia ne demotyvacija. Greičiau jau CaptainObvious'acija.
Anonimas
5426
Ne N kart o D kartu..
Anonimas
5426
Turbut pana rekdama pabegtu.
Rufkenas
5426
#1 xD
Dimka
5426
:D
|

