PATALPINTI

Amžinasis karas

2011.11.28 Rendolfas
  • 118
9
Amžinasis karas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4918    
kai pradejau zaisti cs tai valdziau su rodyklemis o kai patare su wasd valdyti taip ir pripratau paskuj (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5044    
8462 :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
WASD naudojamas dėl to, kad rodyklės nepatogios žaidimuose...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
arrows key winners to me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
WASD for ever!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
esdf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
#1 goddamn right +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
wasd
FatalaS 5320    
WASD - FPS,veiksmo ir t.t.
Rodykles - Lenktynems.
Grįžti į viršų