PATALPINTI

Aplenk - Sutaupysi kelias minutes ir būsi priekyje

2012.02.27 C11
  • 31
14
automobiliai, sunkvezimis, navaro, dzipas, ziema



Geras_Iksas 5179    
gera demo :) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
#12 lenkdamas ? 2 juostu ta pacia kryptim kelyje ?
gryba pjauni kazkoki... rikosetu ? dar vienas nupezejimas.. nebandyk rasyti protingai nes atrodo labai kvailai ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
Manau avarija įvyko dėl to, kad džipas dideliu greičiu "lenkdamas" busiką, kairės pusės ratais užvažiavo ant sniego sąnašos dengiančios skiriamąją juostą. Automobilį sumėtė, jis atsitrenkė į "lenkiamąjį" busiką ir nuo jo "rikošetu" palekė po fūra.
Žiauriai apmaudi avarija :/
C11 5230    
#10 Buvo greitis, gi matosi. + šonu po fūra su kroviniu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
o tas dzipas kartonins?? nes nepasakyciau,kad cia greiciai butu buve dideli,kad sitaip isardyt.
C11 5231    
#8 Tas pats
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
nu ir durnas uzrasas po demo, toks jausmas kad ziurkenas sukure demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
tai tas dzipas plasmasinis yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
Tokį džipą į skutelius
PonasVladas 5231    
Zmogus pas seima skubejo. Zmona ir du vaikus turejo. Labai gaila jo ir seimos. Tokia nelaime tyko kiekvienam kampe kai tokios salygos keliuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
#3 Abejoju, ar jis ilgai kankinosi.
dewaperang 5231    
gaila vairuotojo, užuojauta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
JOMAJO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
Seip cia lenkimas ne prieko nes 4 juostos seip uzsimete. Bet vaizdelis ne is maloniuju.
Grįžti į viršų