PATALPINTI

Ar ir tavo mašinoje - įmanoma neklausyti garsiai muzikos, su draugais?

2013.10.31 02:30 ooR8oo
  • 4
2
Ar ir tavo mašinoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 4621    
Tik jau tokiam kibire ir klausyt garsiai muzika....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4621    
"įmanoma garsiai neklausyti" nu bli@ logika ir struktūra- apgailėtina! Dar vienas teisių auka.
Grįžti į viršų