PATALPINTI

Ar pastebėjai,kad žmonės,kurie vėluoja, - būna daug linksmesni už tuos,kurie jų laukia?

2011.03.05 Cher
  • 401
18
Ar pastebėjai,kad žmonės,kurie vėluoja,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
o aš nemėgstu cepelinų ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
Cheryl Cole mmmmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#6 man irgi. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
cepelinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#6 prie ko cia tie tavo cepelinai? :D
Augustuty 5589    
aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
am...ne taip jau ir linksma kai paveluoji i pamoka
Rendolfas 5590    
#7 Pastebėjom, pastebėjom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
thank you captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
ka z n, bet man atroda lieva demo. Ir pastebejau, kad visur kisama ta Cheryl:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Ar pastebejai, jog zmones, kurie kuria debiliskas "demotyvacijas", buna daug linksmesni, negul tie kurie jas ziuri?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
O man patinka cepelinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
as visalaik veluoju ir esu linksma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#1 Tiesa :D
povilasq 5590    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
nu man tai nesvarbu ar veluoja, ar ne, aš būnu linksmas, na nebent nebūna nuotaikos
Geras_Iksas 5590    
jei i baliu veluoji tai kiti irgi linksmi jau buna :)
Grįžti į viršų