o aš nemėgstu cepelinų ://
Ar pastebėjai,kad žmonės,kurie vėluoja, - būna daug linksmesni už tuos,kurie jų laukia?
Anonimas
5396
Anonimas
5401
Cheryl Cole mmmmm
Anonimas
5584
#6 man irgi. :D
Anonimas
5586
:D
Anonimas
5587
cepelinai :D
Anonimas
5588
#6 prie ko cia tie tavo cepelinai? :D
Augustuty
5589
aha :D
Anonimas
5590
am...ne taip jau ir linksma kai paveluoji i pamoka
Rendolfas
5590
#7 Pastebėjom, pastebėjom :D
Anonimas
5590
thank you captain obvious
Anonimas
5590
ka z n, bet man atroda lieva demo. Ir pastebejau, kad visur kisama ta Cheryl:D
Anonimas
5590
Ar pastebejai, jog zmones, kurie kuria debiliskas "demotyvacijas", buna daug linksmesni, negul tie kurie jas ziuri?
Anonimas
5590
O man patinka cepelinai
Anonimas
5590
as visalaik veluoju ir esu linksma :D
Anonimas
5590
#1 Tiesa :D
povilasq
5590
buvo
Anonimas
5590
nu man tai nesvarbu ar veluoja, ar ne, aš būnu linksmas, na nebent nebūna nuotaikos
Geras_Iksas
5590
jei i baliu veluoji tai kiti irgi linksmi jau buna :)
|

