100% teisybe!
Argi ne visų mamos bendradarbių vaikai - gerai mokosi, visada susitvarko kambarį, yra tobulas pavyzdys mums
Anonimas
5566
Anonimas
5570
#13 Savikritiskas :D
Anonimas
5572
Man taip nebuna ;D
Anonimas
5572
Pagal paveisliuką man atrodo, kad mama pamatė jį žiūrintį porno ir sako "WTF"?
Anonimas
5572
Ne. Ne jie man yra pavyzdys, o as jiems esu pavyzdys.
Anonimas
5572
Mano mama neturi vaikų
Anonimas
5573
Va va, visada. O kai aš ką nors palyginu, tai tada jau baisu. :D
Anonimas
5573
NE
puukis4
5573
galbūt .
Anonimas
5573
Ne, dazniausiai sako: Tadas man ne pavyzdys, ziurek kaip pats elgiesi... Nai nai nai...
Anonimas
5573
true
Vanagas
5573
ne....
Anonimas
5573
nuuuuuuuuuuuuuu
Anonimas
5573
teisybe
Anonimas
5573
tikrai ne :)))
Anonimas
5573
pasisekė kad darbą turi.
Anonimas
5573
Kas tiesa tas ne melas
|

