PATALPINTI
Modernumas 5864
#13 batas.
#3 tavo vietoje pasidomėčiau sarkazmu, ironija, paradoksais, hiperbolėm, juoduoju humoru... HM.
#18 aš visai nenoriu tuo domėtis. man tik baisu, kad mūsų karta sunaikins žemę. (čia ne visai tiesiogiai)
šiaip aš apie sunkius metus pradėjau galvot aštuntoj klasėj, o iki tol buvo rojus. o dabar jau liūdna, kad teks pabaigt...
šiaip jo, čia tiesiog apšvietimas.
aš visada turiu ką apsirengti, nors esu pana. ir šiaip, šiuolaikinės gražuolės perima vyrų vaidmenį, nes neskalbia rūbų. pačios.
būna taip (: tik vaikiną susiraskit tokį. jeigu jum reikia tokio. nėra garantijos, kad pa kitas nešokinėja toks. bet šiaip, aš vis dar tikra, kad yra labai gerų, fainų, protingų ir įdomių vaikinų.
kietai kietai kietai, bet neoriginaliai. Whatever. plius penki :D
#9 bet homoseksualai vistiek knisa. Jie nėra kitokie. Jie tik nori daug teisių.
smile in emo style.
Grįžti į viršų