PATALPINTI

Pati netikriausia šypsena pasaulyje

2010.05.31 xaoc
  • 88
17
xaoc,gyvenimas,sypsena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#16 Saunuolis-e;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#15 o leta suda valgai? :D
Vyncas 5862    
#9 a. aš ne kažkoks perpistas britas
b. to greito šūdo nevalgau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
O kur akys? :D
-Viktorija- 5863    
+5
Gusta-Fang 5866    
Jo..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Vyncas deda xD visad, tai nežino kaip čia suprast :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Paaiskinkit:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Vyncai ne tavo sumautai galvelej sita suprasti. Sita sypsena labai aktuali tarp britu, arba visuose greito maisto restoranuose.
henroXicated 5866    
)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#6 jo, daug rusu taip daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
kiek zaidziu pastebejau kad visi rusai raso ir ant galo palieka tokiu))
Nuotraukos nėra
kwintom 5866    
ne visi glai suprasti šitą ;}
Nuotraukos nėra
Noldas. 5866    
Šitas žiauriai geras:) Juk turi ir akys šypsotis:)))
xaoc 5867    
#1 Your attitude and english is shit :)
arigeja 5867    
smile in emo style.
Vyncas 5867    
OMG, this is sooo SHIT.
Grįžti į viršų