PATALPINTI

Aš esu graži ir tu nekenti to, - nes tavo vaikinas mano taip pat

2011.02.16 13:45 Kikuzh
  • 5
1
Aš esu graži ir tu nekenti to,







NandP 5609    
Nesamonė. Nes jei geidi merginos, vadinasi ji graži, jei būtų bjauri ir neturėtu vaikino tu jos tiesiog negeistum.
Grįžti į viršų