PATALPINTI

Aš jau toks gimiau - O koks tavo pasiteisinimas?

2012.01.20 Punceka
  • 27
7
Aš jau toks gimiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 4917    
jus debilai.... Esme tame...kad blt reik neisipisiniet is invalidu ir tu moksliuku "urodu" O gerbt juos tokius kokie jie yra... O ne zvengt ir sakyt koks jis lopas. Stai ka demotyvuoja... Jeez...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
pff. man pom. ir toki namno pasiimciau. ir auginciau. mieliakas negaliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Demotyvuoja būti šlykščiam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
#2 nu o ką motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
:D geras
Punceka 5269    
Ne taip klausi, - o ką ji motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Ir ka cia sita nesamone demotyvuoja?
Grįžti į viršų