PATALPINTI

Aš jį myliu. Ir bet ką padarysiu, - kad jį susigrąžinčiau.

2012.08.16 21:09 Nusisypsok
  • 1
1
Aš jį myliu. Ir bet ką padarysiu,







Ignassin 5061    
Kurdama demotyvacijas- nesusigražinsi :)
Grįžti į viršų