PATALPINTI

Aš myliu tave, ne dėl to, koks tu esi, - bet dėl to, kokia aš esu, kai esu su tavim.

2010.09.29 17:59 muffin
  • 17
4
meile,gyvenimas,draugyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Durna demotyvacija. Tada ne meile, nes myli pati jausma, kuris susijes su tavimi.
muffin 5751    
#2 į temą čia savymiliškumas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Savimyla.
valkata 5751    
Nein, man atvirksciai buna
Grįžti į viršų