PATALPINTI

Aš norėjau Tave apkabinti… - ...bet valdžiau save, nes bijojau, kad liksiu nesuprasta ir pažeminta.

2010.10.19 02:04 Mildabele
  • 10
1
Aš norėjau Tave apkabinti…







Kristea 5725    
Tiesa.. ;/
Grįžti į viršų