PATALPINTI

Aš noriu - turėti tavo namą, tavo moterį ir tavo šalį.

2016.03.01 Jagu
  • 38
11
pabegelis,moteris,namas, salis







Nuotraukos nėra
Anonimas 3764    
Šiaip jis Dar turi tavo mama
Nuotraukos nėra
Anonimas 3765    
O kaip vadina lietuvius kurie anglijoje norgei prisidirba ogi panasiai kaip ir tuos pabegeliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 3766    
O kiek pabegeliu jau turejai tuose kedainiuose, kad tau jie patinka? speju nei vieno, ir lietuvi tik koki viena girta turejai, nes tokia baisi eis, kad tikiesi, jog bent jau pabegelis koks ims tave i pora, nes poto kazkaip ten apsizenijus galetu europos sajungininku patapti ir jis. Sekmes tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3766    
Kai privažiuos čia jų, tai baigsis jums visokie juokai arba optimizmas dėl jų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3766    
#6 Yra sočiai, tik jų nedomina tokios sudėvėtos šliurės, kaip tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3766    
mAN PATINKA PABEGELIAI,NES LIETUVOJE GERU VYRU NERA
Nuotraukos nėra
Anonimas 3767    
#4 Tai kas vaikus metote i sulinius ir moteru nei salies nemokate myleti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3767    
b#bi gausi, o ne tai, kas priklauso mums
Nuotraukos nėra
Anonimas 3767    
#1 Norečiau bet prieš tai noriu padaryti tavo žmona,dukra ,mama ir tave pati!
Nuotraukos nėra
Anonimas 3767    
paranojikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 3767    
o kinžalo šiknoi ar nenori?
Grįžti į viršų