#4 visiskai totaliai tau pritariu (y)
Aš tingiu rašyt SMS'us, - bet su man patinkančiu žmogumi galėčiau susirašynėti iki paryčių.
Anonimas
5407
Anonimas
5463
tikrai taip
Anonimas
5473
Cool
Anonimas
5481
#9 pvz? Neskaiciuojant tu, kur rasiau ne lietuviska klaviatura?
Anonimas
5482
Kas tiesa , tas nemelas (:
mindo
5482
#2, tavo komentare daugiau klaidu radau nei tam ''susirasyneti''
Anonimas
5482
As tai skambminu visada.
Anonimas
5482
ilgai da jus ten:D
Anonimas
5482
Čia išvis gal apie mane tos demoo?? :D:D
Anonimas
5482
Trully ;-)
gitaristas
5483
geriau kai guli vienoj lovoj ir kalbies apie bet ką
povilasq
5483
o kai as tingiu rasyt tai ble skambinu ir ramu...
Anonimas
5483
niekas nepastebejot klaidos zodyje susirašynėti? Modai, jei tokias "demo" patvirtinate, tikrai nesate rastingi.O gal jus klaidas istaisote, kai kiti pamato , kaip su ta oranDzine?
Anonimas
5483
Būtent.
|

