.n
„Ateik arba paliksiu tave čia!" - Didžiausias vaikystės šantažas
Anonimas
5408
Anonimas
5563
jap
Anonimas
5563
Cia tiesa ;)
Anonimas
5563
Juop :D
Anonimas
5569
Ot cia tai tiesa xD
misse
5572
Ir tada begi kad nepaliktu ;Do dabar butu nu ir gerai palik ;D
Anonimas
5572
Man, tai sakydavo "come at me, bro"
Anonimas
5572
cystai mano vaikyste
sun_sun_sun
5572
Taip, taip. :D
|

