PATALPINTI

Atėjo rytas kai -25 laipsniai, - o moksliaiviai niekur nėjo.

2012.01.30 15:59 didididi
  • 2
1
Atėjo rytas kai -25 laipsniai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
Omg, tau tai negresia eisi ir prie -30c, kad bent rašyt išmoktum :)
Grįžti į viršų