PATALPINTI

Atsibodo mokėt už pašto išlaidas? - Išeitis rasta!

2011.04.17 Eimante.
  • 421
31
Atsibodo mokėt už pašto išlaidas?







naujokas1 3249    
Sumanu, tikrai sumanu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
reiks pabandyt kada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
dabar negrazina siuntejui reikia gavejui sumoketi uz pasto zenkla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
arba sms gali:)
fail. 5542    
C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-Combo breaker!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
DB PASTAS PASISAVINA LAISKA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#11 Pries 10 metu tikrai veike.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#1 jo ir siuntinius taip siusk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
zinojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#20 Cia troll science gi :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Neveikia. :) bent jau didesniuose miestuose. Nes ta laiska mesit i "siuntimo" deze, o tai nelogiska, kaip tarkim koks paneveziecio siunciamas laiskas atsiduria kauno siuntimo dezej. Anksciau veikdavo, taciau dabar jau nebe, seniai sugaudytas dalykas. :)
Nuotraukos nėra
Skvazniokas 5545    
Kaip jus nesuprantat, kad isversdami prikolus i lietuviu kalba, man asmeniskai, viska sugadina.. Meskit angliskus geriau
Spameris 5545    
#10 Pritarta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#10 kazkaip ne i tema... bet kuul...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
This CopyPasta is delicious!
Nuotraukos nėra
IgN 5546    
Šapras berods kažkada šito sakė ;D
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5546    
(y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
pz reiks pabandyt :D
d3du 5546    
Gerai sugalvota,respect :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
BAndet kas , isejo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Cha, geras bugas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Kiek jus galyt kopijuot patys galvokit copyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
trololololololo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
klaidas istaisyk
povilasq 5546    
troll strikes again and saves the day :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Isbandyta, veikia! Bent jau pries kokius 10-12 metu veike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
va cia tai geras :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
kai kietaai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
As ir zinau kaip galima nemokamai siusti laiskus ... El. pastu ir privalumas tame kad jokiam istatimui nenusizengsiu :)
Grįžti į viršų