PATALPINTI

Atsigulę į lovą, 5% žmonių iškart užmiega, - 15% bando užmigti, likę 80% skaičiuoja kiek valandų miegos, jei užmigs dabar.

2011.03.01 ipuke
  • 777
71
neliudim,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4670    
as i tuos 15% patenku tada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5154    
as 5 proc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
80
Nuotraukos nėra
Geltonaavyte 5584    
5%
Krakmolas 5590    
As visai kaip #17.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
80%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Po pirma 80% po 15 % jei permazai pasirodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
as irgi is tu 80
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
kaip perskaičiau pradėjau juoktis :D nes visad skaičiuoju kiek laiko miegočiau jeigu dabar užmigčiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
kai auka ,anoreksija stopudovai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
15% arba 80 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
as tas 5procentai bet kartais buva ir 80procentu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
bleeeeeeeeeee jooo visad skaiciuoju kad jeigu dbr uzmigsiu tada miegoti man liks 4 valandos:D:D:D:D
Leezash 5593    
Aš prisidedu prie 80 procentų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
8o % komentarose parašė, kad jie tą patį daro. na bent jau aš to nedarau.
NSYC 5594    
It'll be me!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
80% :D
k3ks7s 5595    
80% visada ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
aš galvojau, kad tik viena taip skaičiuoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
mane priskaiciuokut prie tu 80 pricentu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
cia tai geras :"D:D:D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Eina sau, prajuokino :D Tikrai nemaniau, kad daug kas taip daro :D
gretagreat28 5597    
giars, prie 80prc. as :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
o aš negalvoju xD Zadintuvas parodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Visada!! visada visada :D 80% tai as. maniau kad net kiti zmones taip nedaro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Aš prie tų 80% :D Ir dar kartais nesėkmingai stegiuosi užmigti..:D
#27 eem,gal nereikėjo taip atvirai :D
kiki 5597    
#42.. Atsigauk nuo pigiu narkotiku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
nuotrauka tai biski kaip is egzorcizmo seanso :D :s
Nuotraukos nėra
pr0 5597    
foto bl slykstesnes negalejo idet,jau tokia anoreksike kad bbd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Nu matot as gyvenu du gyvenimus, kitas turtingesnis gyvenimas bet ir sis neprastas daug uzdirbu palgyginus su jumis. nerasiniket cia beprasimiu komentaru, zinau kad pavydit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
as prie 80%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
as prie 80 procentu bet neskaiciuoju o telefas pats paskaiciuoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
o tu sime pavydi kad anoreksike ir kazkam idomi, nekaip tu teslasnukis pingvinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
nu ft taj ka as zinau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#14 nu tikrai ne kiekvienas tjp gali o.0 meditacijos guru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
bet ta mergina nuotraukoj taij anoreksike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
5% mazuma :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
nu bet rimtai.. juk ne visi atsigulę lovon užsiima miegu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
O kur tas 50% kur smaukyt pradeda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
o kur tie, kurie atsigulę į lovą pasimyli ir tik po to užmiega?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
blem sita foto vakar uzsidejau ant dekstopo : D mistika bisk
Teenagor 5598    
#14 epic failor ;D.. o demo tai +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#14 FAIL! Čia esmė buvo ne "kai užmiegi", o "kai atsiguli į lovą". Kai užmiegam tai mes visi kažkur persikeliam... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
5%, man sekas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Vat ir ne, aš atsigulus į lovą pasineriu į savo erotines fantazijas :P ir netgi nesistengiu užmigt, o tuo labiau neskaičiuoju kiek laiko liko miegoti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
80% :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
kas per nuotrauka... be to tie 80proc. priklauso ir 5 procentam ir 15procentu..
Eco 5598    
Tai aš patenku į 0 % dalį, nes aš atsigulęs lovoj dar apmąstau daugelį dalykų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
80% ir 15%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#16 jop man taip visad buna užtatai kad tv išsijungtų už kokių 4h ir žiūri filmus :D
(50-71)
Grįžti į viršų