PATALPINTI

Atvirumas - jis visada griebia už širdies.

2011.03.11 TenTenTen
  • 116
11
Atvirumas



Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
:D:D:D:D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
-Pageres esat ?
-Nesupratau
:D
AlusDraugas 5574    
-Ooo.smarveeee. Sedek Sedek Sedek!
Rezisierius-Sedek.
-As as, paperdziau :D

Bet seip nrml busenoi zmogus sedi :D
Grimuok 5579    
Šitas tai prikolas :D Dešimt kart žiūrėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Rasybos klaida, turetu but:
Atvirumas
jis visada griebia uz nosies.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
gali, jei jis pilnametis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Man tai toks klausimas kyla... ar gali ne viesus asmenius be ju sutikimo talpinti i TV ekranus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
as y namus atvaziavau nu ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
paperdziau. ;D
Ni blmb prajuokino. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Žiauriai čia :))))))
LogInGuy 5585    
NESAMONĖ
Grįžti į viršų