#4 Gal ir triperis, bet tai... BALTA KAI GULBĖ! Įvertint reikėtų, vienok.
Automobilio spalva - „Balta kai gulbė“
Anonimas
4764
Anonimas
4765
triperis nx ta kregzde sudu kruva
Deviant
4766
#2 Aš nieko nesakiau apie mašiną. Kregždė, nors žingsni atgal nuo chuligankės, savo laiku buvo geras aparatas.
Anonimas
4766
nestumkit ant masinos stumkit ant tu kurie taip vairuoja :P
Deviant
4766
Iš serijos "statau kaip moku". Ant šaligatvio ir geltonos linijos.
|

