PATALPINTI

Be humoro, gyvenimas nuobodus - Be meilės - beviltiškas, be draugų - neįmanomas

2013.03.21 Muskatine
  • 41
7
meile,humoras,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4846    
Išmokit rašyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
Įmanomas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
draugai buna tik vaikystej,na,paauglystej,veliau tai tik formalus bendravimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
Netikiu,kad nera gyvu zmoniu,kurie neturi draugu.Pvz as neturiu draugu nei virtualiai,nei realiai.
Muskatine 4847    
Šeima visai jau kas kita. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
o kur seima?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4848    
Tik to mersiuko is foto nepamirsk
Grįžti į viršų