PATALPINTI

Be sporto negalėčiau gyventi - Bet jis iš manęs atima puikius pažymius, laiką draugams ir šeimai bei sveikatą..

2010.12.07 22:43 Raminta.
  • 73
16
sportas,traumos,kedukai, ,begimo, takeliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4955    
Nu as nezinau kiek pazystu zmoniu sportuojanciu tie dauguma turi gerus pazymus aisku jei tu nesimokiai pries sportuodamas tai tu nerasi laiko ir po treniruotes pasimokyti siaip visa tai yra suderinama!!! p.s. atsiprasau uz klaidas labai skubejau :))
Nuotraukos nėra
WQQQ 5498    
kokie lopai čia šneka. stpdv paaiškinima turi viskam tie, kur vpš nesportuoja, arba sportuoja neprofesionaliai. patikėkit, kai yra po 2 trenker per dieną, ryte, vakare, apie visus pažymius, draugus, penktadienius ir t.t. gali 80% pamiršt.:)
Nuotraukos nėra
Raminta. 5665    
blem, seip demo parasyta kad be sproto negaleciau gyvent.. ;D aj nesigincysiu su tokias .. jei pats nesportuoji, nesuprasi
DjGxTiS 5672    
tai pagal jusu komentarus galima suprast kad jei sportuoji dyla sanarei - tai sedekit prie pc auginkit lasiniu ziemai presa alaus pasidarykit ir busit sweiki , gywenkit kaip norit .
Nuotraukos nėra
Raminta. 5674    
as rasydama nekalbejau apie imuniteta.. turejau omeny įvairias traumas.. kai truksta sausgysles, isvažiuoja nugaros diskai, sudyla sanariai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
Kai daug sportuoji igaunu ir gera forma,o su gera forma ir imunitetas nukrenta tai tuo metu buna labai legva pasigauti liga. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Demotyvacija labiau taikoma profesionaliam sportui. Tada tas "viskam galima atrast laiko" kelia juoką.
ppeliukas 5675    
#5 patikek, bet koki sporta uzsiimk daugiau nei vidutiniskai ir sveikata atims ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
shnekek uzh save
jei galiu,sportu uzsiimu nuo ryto iki vakaro. --->>#1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
jei sportuoji aktyviai, automatiškai daugiau judi, daugiau judi - dyla sąnariai, Ypač sporto sales kas lanko. o kiekviena sporto šaka atitinkamai prisideda ;0
murmiau69 5675    
Tiesa.. :)
Plaukimas, atletika va cia tikrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
lengvoji daug sveikatos atima, labai daug traumu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
nesamone, sveikatos tikrai neatima, ziurint aisku koks sportas
aivakubasz 5675    
tikrai nesamnonė. kas nori tas randa laiko. skūstis visada galima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
:D
DjGxTiS 5676    
wiskas suderinama , pazymiai - yra gerai sportuojanciu ir gerai mokos , laika - kiek yra tiek gana , draugai - nuo to ju dar daugiau , seima - juk nesportuoji wisa para, sveikata - priklauso nuo to ka tu sportuoji.
Taip kad demo netikus , netwirtinu.
Grįžti į viršų