PATALPINTI

bėduturgus.lt

2011.05.06 10:00 Remigijus Rinkevicius
  • 14
2
demotyvuok.one.lt, demotyvacija, one.lt







Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#1 tu toks lopas cia ne apie gimima kalba o apie tai kad neturi vaikino ji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
O jei gims mergaite ?
Grįžti į viršų