:D cia geras. prajuokino.
Bet kokiu atveju, - Vilnius vis tiek liks patenkintas.
Anonimas
5126
PonasVladas
5126
Nesiparinkit vilnieciai, jau geriau eikit ir sukurkit demo apie kavenskus :D
Anonimas
5126
#6 Uzsikask, as esu lietuvis ir tikrai negaliu pasakyti apie rusus nieko blogo, todel nereikia cia kitu tutybiu smesti. Visur yra visokiu, jus galvojat mes lietuvoje neturim blogu zmoniu? pagalvok dar karta.
Anonimas
5126
wilno
Anonimas
5126
žiaauriai geras bajeris, sunku buvo nenukrist nuo kėdės iš juoko
Anonimas
5126
susideginkit polandai ir ruskiai, lietuva laisva!
C11
5126
Ir verks, ir džiaugsis abiem atvejais. Kaip sakant, juokas pro ašaras.
second_chance
5126
Krepšinio rungtynės Lietuva-D.Britanija bet kokiu atveju Londonas vistiek liks patenkintas. juokinga?
Anonimas
5126
Rusai vagia vartus... Juk tai lenkų darbas tai daryti!
Anonimas
5126
tu gal durnas, kad vilniui lietuviu nera. dalbajobas bl.
Anonimas
5126
pusk tu rasiste krc jei vilnius tai nelietuviai jau krc...
|

